IBC agjitator

Përshkrim i shkurtër:


 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • FOB Çmimi: US $ 960 ~ 5000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 50 grupe
 • Detail Product

  Produkt Tags

  IBC enë agitator është përdorur për homogjenizimin, pezullimin dhe shpërndarjen e lëngjeve në kontejnerë IBC. KEHENG përzierjen ka agjitatorë të ndryshme elektrike të përshtatshme për aplikime të ndryshme.

  VORTEX Teknologjia siguron që lëngu është zhvendosur nga poshtë lart në një vorbull kështu produkti juaj është e përzier homogjene pa clumps dhe ndalon substancat nga zgjidhjen e poshtë në fund.

  IBC enë agjitator ynë është  “Plug and Play”, which means that you can get started immediately once the stainless steel bracket is placed on top of the IBC container and fixed with the clamps.

  Ky lloj produkte vet strukturë kompakte, konsumit të ulët të energjisë, zhurmë të ulët dhe efikasitet të lartë. Është e lehtë dhe të sigurt për të vepruar.

  Nëse keni nevojë për përzierje tufa me IBC apo bateri shpesh, ju gjithashtu mund të përdorni një agjitator trekëmbësh për trajtimin më të shpejtë dhe të procesit. E pajisur me një çikrik elektrike dhe masave të ndryshme të sigurisë këto qëndrojnë agjitatorët janë një shtesë e vërtetë për pajisjet tuaja proces.

  Nëse ju do të donte për të njëjtën kohë përzierje dhe pompë e produkteve tuaja ne gjithashtu mund të ju ofrojnë zgjidhje të përshtatur.

   

  agjitator Parametri

  Motor Markë fakultativ
  reducer Bland fakultativ
  Motor Fuqia 0.37KW / 1 ton
  Dia. i Heshta 35mm / 1 Ton
  Gjatësia e Heshta Sipas lartësinë e enë IBC
  Rotate Speed 60rpm / 1 ton
  shtytës shtytës efikase
  material Carbon Steel, Stainless Steel304, Stainless Steel 316 dhe përshtatur

  Aplikacion

  - Mixers për industrinë kimike
  - Mixers për bimët pilote dhe kërkimore
  - Mixers për ngjyra, llaqe dhe ngjitëse
  - Mixers për ushqim dhe pije
  - Mixers për (mbeturinave) trajtimit të ujit, pastrimit të ujit dhe flocculation
  - Mixers për farmaceutike dhe kozmetike
  - Mixers për kripë dhe sheqer zgjidhje
  - Mixers për ngjyra dhe pigmente


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !