CV-TYPE

Përshkrim i shkurtër:


 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • FOB Çmimi: US $ 1280 ~ 160000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 50 grupe
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Prezantimi i CV-Type mikser Side-hyrjes:

  Instalimi i një mikser anë-hyrje në tank të naftës, është përdorur për përzierjen vajra ose medium tjetër dhe pastaj të arrijnë qëllimin e harmonizimit, transferimin e nxehtësisë, homogjenizimin dhe parandalimin e akumulimit sedimenteve. Duke përdorur këtë pajisje ka përparësi të shumta, të tilla si investim të vogël, operacion i përshtatshëm, efikasitet të lartë, konsumit të ulët të energjisë, të energjisë elektrike të ulët statik gjeneruar në cilësinë e produktit të mesme dhe garanci.

  CV-Type Side-hyrje mikser mund të instalohet në tank naftës, tank lubrifikues, vaj karburantit daulle, tank parafine dhe disa tanket e magazinimit për shtesë dhe të mesme të tjera të cilat duhet të trazuar.

  Ndryshimet Swing Këndi i CV-Type Side-hyrjes mikser
  Variabli futje lloj Angle agjitator është përdorur për të parandaluar akumulimin e sedimenteve, dhe ndryshimi i kënd rotacionit si më poshtë

  TIM 图片 20180608104357

  material
  Materiali mund të jetë: Q235B, 45 #, çeliku i karbonit me gome, çeliku i karbonit me PO, çeliku i karbonit me PTFE, çeliku i karbonit me FRP, smalt çeliku i karbonit, 304 SS, 316L SS, 2205 çelik inox duplex, 2507 çelik duplex , 904L Super austenitic çelik, 1.4529
  Shënime: materiali i pjesëve të gjithë miksera 'mund të jetë bërë me porosi sipas gjendjes lokale të punës, përzierjen mesme dhe kërkesat e konsumatorit.

   

  Data teknike Sheet e CV-Type mikser side-hyrjes
  lloj Fuqia (kW) Reduktues-F Reduktues-K Kryeministri jashtë-formë Dimensionet (mm)
  Bosht shpejtësi (r / min) H L1 Bosht shpejtësi (r / min) H L1 L2 L E F G L nd
  CV 15,18.5 50 ~ 350 800 390 50 ~ 350 1060 275 400 600 ~ 1500 φ660 φ806 φ870 560 ~ 700 20-φ30
  CV 22 50 ~ 350 800 390 50 ~ 350 1060 275 400 φ660 φ806 φ870 20-φ30
  CV 30 50 ~ 320 890 530 50 ~ 350 1240 395 450 φ750 φ900 φ970 24-φ33
  CV 37,45,55 50 ~ 320 890 530 50 ~ 350 1240 395 450 φ750 φ900 φ970 24-φ33

  CV


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !