• Keheng1
 • Keheng2
 • Keheng3
 • cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • certifikatë

  certifikatë

  Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të cilësisë së lartë, kosto-efektive produkteve
 • prodhues

  prodhues

  Prodhues PROFESIONAL e Mixers gati 10 vjet. Fabrika jonë ndodhet në Xinqiao qytetit, Jiangyin City, Kinë.
 • Ekspozita

  Ekspozita

  Fabrika jonë ka rritur në një ISO9001 PREMIER: 2008 certifikuar të cilësisë së lartë, me kosto efektive PRODUKTEVE

Produkte

Disa për fuqinë e Web faqet janë treguar më poshtë

Rreth nesh

Disa për fuqinë e Web faqet janë treguar më poshtë
 • 7926124c

KEHENG përzierjen

. Jiangsu KEHENG petrokimike dhe elektrike Makinerisë Co, Ltd është vendosur në një vend modern GARDEN CITY - Jiangyin, e cila ka TRANSSPORTATION përshtatshëm dhe pozitë superiore gjeografike. Totali i aktiveve kompanisë sonë është 120 milionë juan dhe ka më shumë se 200 punonjës. BIMĖVE Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 30.000 metra katrore. PRODUKTE shitur në të gjithë Kinës dhe të eksportuara në juglindje Azi, Evropë, Afrikë, Lindjen e Mesme, Japonia, India, Kazakistani, Turqia dhe shumë vende të tjera.

Arrivalls reja

Disa për fuqinë e Web faqet janë treguar më poshtë
WhatsApp Online Chat !