• Keheng1
 • Keheng2
 • Keheng3
 • Квалитет

  Квалитет

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.
 • Сертификат

  Сертификат

  Нашата фабрика прерасна во Премиер ISO9001: 2008 сертифициран производител на висок квалитет, ефективни производи
 • Производител

  Производител

  Професионална производител на мешалки речиси 10 години. Нашата фабрика се наоѓа во Xinqiao ГРАД, Jiangyin Сити, Кина.
 • изложбата

  изложбата

  Нашата фабрика прерасна во PREMIER ISO9001: 2008 уверение производител на висок квалитет, ефективни производи

производи

Некои од моќта на Веб страници се прикажани подолу

за нас

Некои од моќта на Веб страници се прикажани подолу
 • 7926124c

KEHENG мешање

. Jiangsu KEHENG петрохемиски и електрични машини копродукции, Ltd е лоцирана во модерен GARDEN CITY - Jiangyin, која има удобен TRANSSPORTATION и се чувствувате географска положба. Вкупната актива на нашата компанија е 120 милиони долари и има повеќе од 200 вработени. НА РАСТЕНИЈАТА фабрика зафаќа површина од 30.000 квадратни метри. Производи што се продаваат низ цела Кина и извезуваат во Југоисточна Азија, Европа, Африка, Блискиот Исток, Јапонија, Индија, Казахстан, Турција, и многу други земји.

нов Arrivalls

Некои од моќта на Веб страници се прикажани подолу
WhatsApp Online Chat !